Deflex

Yarı Esneyebilir Estetik Protez Sistemi - Estetik ve fonksiyon bir arada

Deflex Nedir? Deflex

Deflex, termoplastik enjeksiyon yöntemi ve tam otomatik Deflex Enjeksiyon Makinesi ile uygulanan yarı-esnek özellikli yeni nesil poliamid materyalinden yapılan estetik protez sistemidir.

Deflex Estetik Protez Sistemi sayesinde hastalarınıza sıradışı üstünlüklere sahip, estetik, hafif, konforlu, ekonomik, biyolojik olarak uyumlu ve kırılmaya son derece dayanıklı bir protetik çözüm sunabilirsiniz.

Deflex Sistemi ile ilgili Powerpoint Sunumu için tıklayın..

DeflexDeflex Estetiği: Görünmeyen Kroşeler

Deflex materyalinin yarışeffaf özelliği sayesinde protez hastanın kendi dişleri ve yumuşak dokularına mükemmel biçimde uyum sağlar ve ağız içinde neredeyse görünmez hale gelir.

Kullanım Alanları - Endikasyonlar

Temel kullanım alanları; hareketli bölümlü ve tam protezler, implant öncesi protezler, koruyucu plaklar ve metal alaşım kombine protezlerdir. Yarı esneyebilir özelliğinden dolayı, doğru planlama ve tasarım ile uzun dişsiz boşluklarda veya dişsiz sonlanmalı vakalarda dahi güvenle kullanılabilir. Oklüzal tırnaklar aynı materyalden hazırlanabilir, böylece protezlerin dokuya gömülmesine engel olur.

TAM PROTEZLER BÖLÜMLÜ PROTEZLER METAL/DEFLEX KOMBİNE PROTEZLER
TAM PROTEZ BÖLÜMLÜ PROTEZ METAL/DEFLEX KOMBİNE PROTEZ
Akrilik protezlere göre
çok daha hafif, konforlu
ve dayanıklıdır. Hasta
gıdaların sıcaklığını
algılayabilir.
Geleneksel çözümlerden
daha estetik, konforlu
ve tutuculuğu yüksek
bir protez elde edilir.
Metal altyapı ile elde
edilecek tüm fonksiyon-
lara görünmez kroşeleri
ile Deflex estetiği eklenir.

Benzersiz Üstünlükler

TAM PROTEZ BÖLÜMLÜ PROTEZ BÖLÜMLÜ PROTEZ
Isısal enjeksiyon sayesinde
modele mükemmel uyum sağlar ve protez vuruğuna
yol açmaz.
Oklüzal destekler, protezin
dokuya gömülmesini engeller.
Kolay cilalanır, kırılmaz ve
ağız içi sıvılardan etkilenmez.

DeflexTam Otomatik Enjeksiyon Cihazı

Deflex protezlerinin yapımında Avrupa Birliği makine güvenliği direktiflerine uygun biçimde özel olarak geliştirilmiş Deflex tam otomatik enjeksiyon cihazı kullanılır. Son derece verimli ve yüksek hassasiyete sahip bu cihazın adresinizde kurulumu ve eğitimi firmamız personelince yapılır.

Neden Deflex?

BÖLÜMLÜ PROTEZ

Ulusal ve Uluslararası Kuruluşlar Tarafından Onaylı Ürün

Deflex, yurtdışında ve ülkemizde yetkili tüm otoritelerin onayından geçerek lisanslandırılmış bir üründür. Deflex'in 93/42/EEC uygunluğu ve sahip olduğu diğer tüm onaylar ile ilgili dokümanlar için ofisimizi arayabilirsiniz.

BÖLÜMLÜ PROTEZ

Yurt Çapında Müşteri Desteği

Deflex kullanan laboratuarlar ile yakın işbirliğimiz, sistemin adreste kurulumu ve temel eğitimi ile başlar. Müşterilerimizin pazarlama, eğitim, teknik servis hizmetleri ve diğer tüm ihtiyaçları firmamız tarafından koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile en kısa sürede yerine getirilir.

BÖLÜMLÜ PROTEZ

Denenmiş ve Kabul Görmüş bir Sistem

Çeşitli Üniversitelerde yürütülen bilimsel araştırmalar ile üstünlükleri teyid edilen Deflex, dünyada olduğu gibi ülkemizin de önde gelen laboratuarları tarafından tercih edilmiş bir sistem olarak geniş bir lisanslı laboratuar ağına sahiptir.

BÖLÜMLÜ PROTEZ

Geniş Endikasyon ve Klinik Başarısı ile Dişhekimlerinin Tercihi

Sahip olduğu geniş kullanım endikasyonları sayesinde hemen tüm dişsizlik vakalarında uygulanabilen Deflex Sistemi ile elde edilen başarılı klinik sonuçlar sayesinde hastalarına Deflex protezlerini öneren dişhekimlerinin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Deflex'i yakından tanıyın

Deflex Estetik Protez Sistemi ve sunduğu benzersiz üstünlükler hakkında detaylı bilgi almak ve bulunduğunuz bölgedeki lisanslı Deflex laboratuarlarını öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilir, ofisimizi arayarak ürün temsilcimizle görüşebilirsiniz. Satış temsilcimiz, laboratuarınızda Deflex Estetik Protez Sistemini uygulamaya başlamak ve lisanslı Deflex laboratuarları arasına katılmak için her türlü sorunuzu cevaplamaya hazırdır.