Kliniğimizde tadavi olmak için mesafeleri sorun etmeyin...

     

          Dünyanın neresinde olursanız olun, kliniğimizden istediğiniz şekilde faydalanmanız mümkün. Yurtdışı ya da yurtiçinden hastalarımıza, önceden randevu alınması koşulu ile konaklama ve ulaşım imkanlarını sağlayabiliyoruz.

       Güzel ilçemiz AKŞEHİR ulaşım imkanları ile olağan üstü bir konuma sahip. Havayollarını kullanmak isteyen misafirlerimiz, ister Ankara, ister Antalya, isterse Konya havaalanlarını kullanabilirler.

        İlimizde yada yurtiçinde faaliyet gösteren ve ilçemiz otogarına uğrayan onlarca otobüs firmasından dilediğini seçen misafirlerimiz, günün istedikleri anında ilçemize ulaşma imkanına sahiptirler.

       Ayrıca demiryolu ulaşımını tercih etmek isteyen misafirlerimiz ilçemizden geçen tren seferleri ile dilekleri ulaşımlarını gerçekleştirebilirler.

       Misafirlerimiz için İlçemizin en konforlu otellerinde  kendilerini evlerinde hissedecekleri misafir perverlik gösterilmektedir. Konaklama için dört yıldızlı ve üç yıldızlı otellerin yanı sıra Akşehir Öğretmen Evi de misafirlerimize kusursuz bir hizmet vermektedir.